Wybierz wzór zaproszenia, który najbardziej Ci się podoba, wpisz ilość i skonfiguruj produkt poprzez wybór materiałów, z których będzie wykonane zaproszenie (kolor papieru, kolor koperty, kolor wstążki itp.), wypełnij wszelkie dane odnośnie uroczystości, wybierz treść zaproszenia i wierszyki, wpisz swoje uwagi oraz załącz listę Gości (możesz również wybrać opcję bez personalizacji - wtedy miejsca na nazwiska będą wykropkowane). Pamiętaj jedynie aby liczba zaproszeń uwzględniała także ilość zawiadomień oraz zaproszeń dla gości z listy rezerwowej (mogą być to zaproszenia z wykropkowanym miejscem na nazwiska). Dokonaj zamówienia i podaj swój adres e-mail.

Pamiętaj, że lista Gości musi być odmieniona, tak by pasowała do treści zaproszenia. W zaproszeniu jest np. fragment „mamy zaszczyt zaprosić…” więc listę Gości należy odmienić według schematu: Annę i Radosława Kwiatkowskich. Postaraj się aby lista ta nie zawierała błędów. Niestety nie jesteśmy w stanie zweryfikować poprawności zapisu, w związku z tym na zaproszeniu będzie widniało dokładnie to co otrzymamy. Pamiętaj więc by unikać podwójnych spacji, stawiać przecinki przed spacją oraz co najważniejsze - o prawidłowej odmianie nazwiska. Imiona i nazwiska należy umieścić w jednej kolumnie, bez numeracji.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia i opłacenia kompletnego zamówienia, wysyłamy projekt wnętrza zaproszenia. Czekamy na akceptację projektu i dopiero wtedy możemy rozpocząć produkcję. Czas realizacji liczony jest od dnia akceptacji projektu lub od dnia zapłaty w zależności od tego co nastąpiło później.

Przy zamówieniu dodatków personalizowanych proces ten wygląda bardzo podobnie. Zamawiasz odpowiednią ilość wpisując przy tym swoje dane i wytyczne - w ciągu 2 dni otrzymasz na maila projekt dodatków. Jeśli go zaakceptujesz od razu rozpoczynamy produkcję.